Piatok 09. december 2022, meniny má Izabela
Search this site:
index -> O nás

O nás

    Spoločnosť LIGNUS, s.r.o. vznikla v roku 1997 ako spoločnosť zameraná na projektovanie, inžiniering a technický dozor stavieb, či už išlo o malé rodinné domy alebo veľké výrobné haly.

    Počas svojej existencie na trhu sa úspešne podieľala na takých známych projektoch ako sú napríklad Píla Troubky, Pražské papírny , Slavošovské papierne, Drevozávod Nemšová alebo SPARTAN Trnava.

    Taktiež sa zaradila medzi renomované spoločnosti v oblasti v oblasti technického dozorovania výstavby objektov. Za mnohé hovoria stavby ako Hotel SENEC v Senci, Sídlo RAINBOW SLOVAKIA spol. s r.o., v Bratislave alebo Prevádzkové budovy stredísk ZVS v Jelke, Šamoríne a Bratislave.

    Okrem iného je spoločnosť LIGNUS, s.r.o. uznávaná aj v oblasti posudzovania technického zabezpečenia budov. Vypracovávala napríklad TZB posudky pre známe polyfunkčné budovy ako sú ROZADOL alebo RIVER PARK v Bratislave.

    Roky skúseností pri inžinieringu, projektovaní ako aj odbornom technickom dozorovaní stavieb viedli našu spoločnosť k veľkým zmenám, ktoré v desiatom roku svojej existencie vyústili do prvého veľkého uceleného projektu.

    Výstavba obytnej zóny HRUBÁ BORŠA v obci Hrubá Borša neďaleko od Senca bola pilotným  projektom, ktorý stanovil naše nové smerovanie. Nasledoval projekt SLNEČNÝ LÁN medzi obcami Tureň a Hrubý Šúr. Na etapu Seneckých projektov nadväzuje tretí projekt LESOPARK SENEC.

©2017 Všetky práva vyhradené
LIGNUS, s.r.o.
Hubeného 7
Bratislava
831 05
Slovak Republic
O nás
Projekty
Referencie
Partneri
Kontakt
Projekty
Aktuálne projekty
Realizované projekty
Design and programming by MKADVERTISING Lemon websites